Kuruluş Eğitimi
Genel

Kendi işinizi kurmak istiyorsunuz, bir şeyler üretmek ürettiklerinizi pazarlamak yada uzman olduğunuz bir konuda hizmet sunmak istiyorsunuz. Ama nasıl, nereden başlarım, dijital de neler yaparım?

Tüm bu soruların cevabı ile birlikte aşağıdaki konularda da geniş kapsamlı bir eğitim alacaksınız.

Bir fikri oluşturduğunuzda onu hayata geçirmek için belirli bir bütçeye ihtiyaç duyarız. Sermaye olarak adlandırılan bu bütçeyi bulmakta çoğu zaman zorlandığımız için fikir tasarımınız ne kadar güzel olursa olsun bir girişime dönüşmez ve daha başlamadan başarısızlıkla sonuçlanır.

Korkmayın. Bütçe oluşturma ve sermaye planlama eğitimi size göre.

Fikir tasarımına resmiyet kazandırabilmek, işletme statüsüne ulaşabilmek için firma açılışı yapmak gerekiyor. 18 yaşını doldurmuş her birey firmasını açabilir ama bu firmalar ne şekilde ve nasıl açılıyor?

Girişimciler ve kadın girişimcilerin devlet ve kurumlardan alabilecekleri destekler günden güne artıyor. Buradaki amaç üretim kapasitesini arttırırken ekonomiye yeni isimler kazandırabilmek aynı zamanda istihdamı desteklemek. Kosgeb gibi devlet kurumlarıyla birlikte özel firmalardan da alınabilecek pek çok destek var.

Fikir tasarımı ve kuruluş eğitimlerindeki ana konu başlıklarına yer verdik. Fakar müfredatımızda ekstralar da göreceğinizi söylemeden geçemeyeceğim.

  • Tarih: 18-19 Şubat Saat: 20:00-22:00

Dijital Kadınlar Platformu bir üyelik organizasyonudur. Eğime girilen “1 TL” ibaresi göstermeliktir. Üye olduğunuzda tüm eğitimlere erişebilirsiniz.

Ne öğreneceksin?
Nasıl bütçe oluşturabilirim? Oluşturduğum bütçeyi fikrimi hayata geçirmek için nasıl kullanabilirim?
Vergi muafiyeti nedir? Nasıl faydalanabilirim?
Şirket şirketi nedir? Nasıl kurulur? Süreç nasıl işler?
Kooparatif nedir? Nasıl Kurulur? Nasıl işler?
Adi ortaklık nedir? Nasıl Kurulur? Nasıl işler?
Muhasebe sisteminin kurulması ve kontrol edilmesi. Süreçlerin denetimi ve sistem analizi. Mali analiz ve raporlama. Bütçe uygulamaları.
Kimden destek alabilirim? Ne tür destekler alabilirim? Yatırımcı arıyorum, ne yapabilirim? Bu destekleri alabilmem için ne tür özelliklere sahip olmam gerekiyor?
Müfredat
  • Ders
Eğitmen
User Avatar
by dijitalkadin
33 Eğitimler

Yorum Yap

Mail adresiniz yayınlanmayacak.

Ders Ücreti
1.00₺
Kurs İçeriği
  • Bütçe oluşturma ve sermaye planlama
  • Firma Açılış Süreçleri
  • Devlet ve Kurum Destekleri
Süre 5 hour
Dökümanlar 1
Maksimum Öğrenci 1000
Seviye: beginner
Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba ! Nasıl yardımcı olabilirim?