Armağan Yörük

Armağan Yörük, mesleki bilgisi ve sektöriyel tecrübeleriyle 35 farklı şehirde girişimcilerin şirketlerini kurdu. Kurduğu şirketlerin bütçe, satış, maliyet analizlerini yaparak şirketlerin başarıya ulaşmasında önemli rol oynuyor.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Armağan YÖRÜK, İzmir doğumludur. Lise eğitimini, Tire Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayarlı Muhasebe Bölümü’nde; üniversite eğitimini, Balıkesir Üniversitesi Muhasebe Bölümü’nde tamamlamıştır.

Askerlik hizmetinin ardından iç ve dış ticarette faaliyet gösteren Meditera İthalat İhracat A.Ş. firmasında Muhasebe Uzmanı ve Maliyet Muhasebesi pozisyonlarında 5 yıl görev almıştır. Bu süreçte Mali Müşavirlik stajını tamamlamış ve sınavlarda tek seferde başarılı olarak Mali Müşavir ünvanı kazanmıştır.

R Vent Medikal Üretim A.Ş firmasında Muhasebe ve Finans Müdürü pozisyonunda 2 yıl görev almıştır, görev süresi boyunca şirketin Maliyet ve Raporlama sistemini kurmuştur. Bağımsız olarak halen şirketin Mali konularda danışmanlığını yapmaktadır.

Piyasadan gelen yoğun talep ve idealleri doğrultusunda kendi ofisini açarak birçok şirkete Mali Müşavirlik danışmanlığı, muhasebe sisteminin kurulması, yönetim raporlarının hazırlanması, maliyet sisteminin oluşturulması, gerçek ve tüzel kişilere profesyonel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba ! Nasıl yardımcı olabilirim?